Współpraca

      Lata doświadczenia w pracy archeologia i branży turystycznej pozwoliły rozszerzyć nasze spektrum wiedzy i zaradności organizacyjnej. Wielokrotnie mieliśmy w rękach różny sprzęt, który sprawdzał się w wielu sytuacjach. W podróży niczego nie można ukryć, podobnie jak i w archeologii, dlatego dla nas najważniejsza jest szczerość i prawda, ponieważ właśnie to zachwyca nas w kulturze i historii.

 

Jako archeolodzy i podróżnicy wciąż poszerzamy horyzonty, dlatego mało co jest nam straszne. Jeżeli masz pomysł na kampanie reklamową, akcję promocyjną nie krępuj się – pisz.

 

Możemy podjąć współpracę na kilku szczeblach:

 

  • Chętnie doradzimy, podpowiemy, jak również odpowiemy na pytania dotyczące podróży, organizacji, turystyki, a także i archeologii.

 

  • Współpracujemy z firmami – zaprojektujemy reklamę produktu, marki lub regionu. Wyróżnia nas kreatywne działanie i pomysłowość, która zawsze jest połączona z tematyką podróżniczą i/lub historyczną i archeologiczną.

 

  • Tworzymy zdjęcia, filmy. Publikujemy je na naszym kanale na youtube oraz na social mediach. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na tworzenie profesjonalnych nagrań. Dronem (Oskar posiada kategorię szczególną) wykonamy ujęcia i filmy z powietrza, które wzbogacą i zaciekawią oglądających.

 

  • Współpracujemy z archeologami podczas ich badań. Wykonujemy fotogrametrię obiektów, wykopów oraz znalezisk archeologicznych. Wykonujemy zdjęcia z powietrza przy użyciu drona. Ponadto tworzymy relacje, wywiady oraz profesjonalny materiał reklamowy i promujący zarówno ekspedycję, stanowisko jak i samą archeologię.

 

  • Jesteś organizatorem turystycznym i szukasz pilota wycieczek lub specjalisty ds. turystyki – bardzo dobrze trafiłeś. Zaproponujemy jak urozmaicić twój plan wycieczki objazdowej lub beztroskiego pobytu w czarującym miejscu. Nie oferujemy jedynie wartości intelektualnej, ale również praktyczną – Oskar z przyjemnością zaopiekuje się grupą, oprowadzi, pokaże i zachwyci kulturą, ale zawsze z domieszką archeologii,  Paulina natomiast pomoże przy wyborze hotelu i atrakcji wokół miejsca gdzie wypoczywacie.

 

  • Specjalnie dla Was możemy zorganizować warsztaty lub prelekcję, którą dostosujemy do grupy odbiorców. Mamy doświadczenie w prezentacji publicznej zarówno dla dużej jak i małej grupy w różnym wieku. Od ciebie zależy czy zaciekawimy archeologią, podróżami, miejscami, a może potrzeba więcej praktycznych informacji – czyli co zabrać, gdzie pojechać, jak się przygotować.

 

  • Masz sprzęt do wypróbowania, przetestowania lub książkę do recenzji – zapraszamy do kontaktu. Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, restauracji i zależy ci na relacji z twojego miejsca – nie krępuj się napisz, a usłyszymy się szybciej niż myślisz.  

 

Jeśli masz pytania lub propozycję współpracy napisz na seeusoonpl@gmail.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Statystyki

1083 użytkowników nas obserwuje

1625 obserwujących nas obserwuje

social media

blog

Cześć! Nazywamy się Paulina i Oskar. Jesteśmy blogerami, dla których zarówno turystyka jak i archeologia nie są obce. Od lat pracujemy w tych branżach, a od 2021 roku zapraszamy na blog, gdzie oprócz łączenia podróży z historią, dzielimy się praktyczną wiedzą, ciekawostkami i relacjami z wyjazdów. O Nas.

Odkrywaj więcej

Instagram

Zbieramy na Etiopię