Turystyka

Poznaliśmy się w Gruzji, zaręczyliśmy w Rzymie, a pobraliśmy w Polsce. Wyjazdy, pasja, archeologia zawsze były częścią naszego życia. Dlatego właśnie los szybko skierował nasze drogi w kierunku turystyki.
 
Paulina organizowała śluby za granicą, a obecnie jest specjalistą ds. turystyki w punkcie Itaki w jednej z galerii handlowych w Warszawie.
 
Oskar po zakończonym kursie pilota i rezydenta w 2018 r. rozpoczął pracę pilota na pełen etat. W 2021 zasiadł przy biurku w biurze i działa na rzecz ekologii.

Przeczytaj nasze posty o Turystyce

Malta – 10 porad, które ułatwią zwiedzanie

Malta – 10 porad, które ułatwią zwiedzanie

Jeśli wybierasz się na Maltę, koniecznie przeczytaj. Ten praktyczny wpis z pewnością ułatwi Ci zwiedzanie wysp.

Zbieramy na Etiopię

Zbieramy na Etiopię

Etiopii nie można określić za pomocą kilku postów i filmów. Aby dokładnie opowiedzieć o Abisynii należy napisać przynajmniej encyklopedię. Kraj ten nie jest popularny wśród Polaków, dlatego aby przedstawić Wam ten ciekawy kraj robimy zrzutkę na wyjazd do Etiopii i późniejszą promocję tego miejsca w różnych formach.

Checklist, czyli co musisz spakować w podróż

Checklist, czyli co musisz spakować w podróż

Pakowanie się na wyjazd jest jednym z mniej lubianych elementów całej podróży. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę, która ułatwi Wam te zadanie. Co jest Waszych must have podczas podróży?

Nasze social media

O Nas

Cześć! Nazywamy się Paulina i Oskar. Jesteśmy blogerami, dla których zarówno turystyka jak i archeologia nie są obce. Od lat pracujemy w tych branżach, a od 2021 roku zapraszamy na blog, gdzie oprócz łączenia podróży z historią, dzielimy się praktyczną wiedzą, ciekawostkami i relacjami z wyjazdów. O Nas.

Szykujemy się do podróży:

Polska – tak często jak się da

Wyspy Zielonego Przylądka – Maj/Czerwiec

Turcja – Październik

Odkrywaj więcej

Instagram

Zbieramy na Etiopię