Zainspiruj się razem z nami

Najbardziej inspirują nas nowe miejsca, głównie te połączone z nieznanymi nam historiami i ciekawą przeszłością.

 

Naszych inspiracji szukamy w różnych miejscach. Korzystamy z blogów, forów/grup podróżniczych i historycznych, spotkań podróżniczych, książek, filmów i podcastów. Doskonale wiemy, że czasami do podróży nastraja fajny hotel, czy po prostu miejscowa kuchnia. Nasze zainteresowania krążą nie tylko po minionych wiekach, ale również patrzymy w przyszłość w kierunku ogólnopojętej turystyki. Właśnie takie pozycje znajdziecie poniżej.

 

W tej części naszego bloga dzielimy się z Wami tym co zainspirowało nas do wyjazdu.

Recenzja: Polacy Last Minute. Sekrety pilotów wycieczek

Recenzja: Polacy Last Minute. Sekrety pilotów wycieczek

Książka “Polacy last minute”, to chyba jedyna publikacja, która opisuje branżę turystyczną od środka, skupiając się na ludziach. Jest ona słodko-gorzka. Słodka, bo z większości opisanych sytuacji można wręcz pęknąć ze śmiechu. Gorzka, bo te sytuacje są prawdziwe.

Hotel na Malcie – Mayflower

Hotel na Malcie – Mayflower

Zastanawiacie się gdzie spać na Malcie? Polecamy sprawdzony przez siebie hotel, który znajduje się niedaleko zajezdni autobusowej, przez co jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania wyspy.

Cześć! Nazywamy się Paulina i Oskar. Jesteśmy blogerami, dla których zarówno turystyka jak i archeologia nie są obce. Od lat pracujemy w tych branżach, a od 2021 roku zapraszamy na blog, gdzie oprócz łączenia podróży z historią, dzielimy się praktyczną wiedzą, ciekawostkami i relacjami z wyjazdów. O Nas.

Odkrywaj więcej

Instagram

Zbieramy na Etiopię